Гайковерт Vorel 81101
Vorel 81101 без кейсакейс, головки |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 81101
Усі ціни 6 →Гайковерт пневматический VOREL 1/2" с принадлежностями (81101) | 2 830 грн. |
Vorel Гайковерт пневматический Vorel 1/2" 310 Nm с набором головок (81101) | 2 406 грн. |
Гайковерт пневматичний VOREL 1/2" 340 Нм з насадками (81101) | 2 830 грн. |
Пневмогайковерт Ударний 1/2" 312 Нм + Валіза з Головками VOREL 81101 | 2 992 грн. |
Гайковерт пневматичний Vorel 1/2" з аксесуарами+кейс (81101) | 2 533 грн. |
Гайковерт пневматичний Vorel 81101 1/2", аксесуари, кейс | 2 585 грн. |
Особливості комплектації:
- Модель 81100 — поставляється без кейса та набори торцевих головок
- Модель 81101 — поставляється з кейсом і набір торцевих головок
Модификації Vorel 81101
Ціни на Vorel 81101 |
---|---|---|---|---|
Vorel 81100 | від 1 597 грн. | 5 пропозицій | ||
Vorel 81101 | від 2 406 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →