Гайковерт Suntech SM-403
Suntech SM-403 без кейсакейс, головки |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suntech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suntech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suntech SM-403
Пневматический гайковерт SUNTECH SM-403-RG | 2 401 грн. |
Пневматический гайковерт SUNTECH SM-403-RG | 2 161 грн. |
Гайковерт пневматичний Suntech SM-403-RG | 2 288 грн. |
Пневмогайкокрут Suntech SM-403RG, 8000об/хв,113л/хв,339Нм, вх.1/4",1/2", ш | 2 363 грн. |
Особливості комплектації:
- Модель SM-403 — поставляється без кейса та інших аксесуарів
- Модель SM-403K-17 — поставляється з кейсом набір торцевих головок (10 шт)
Модификації Suntech SM-403
Ціни на Suntech SM-403 |
---|---|---|---|---|
Suntech SM-403 | від 2 161 грн. | 4 пропозиції | ||
Suntech SM-403K-17 | від 3 255 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →