Шліфувальна машина Yato YT-81953
Відео 1Фото 4 |
Yato YT-81953 |
|
У комплекті металева та нейлонова щітки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-81953
Щіткова шліфувальна машина YATO YT-81953 | 5 199 грн. |
Сатинова Шліфувальна Машинка 120 мм, 1300Вт YATO (YT-81953) | 6 798 грн. |
Шліфувально-браширувальна машина YATO YT-81953 | 5 349 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →