Болгарка Vorskla PMZ 2400/230
Vorskla PMZ 2400/230 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorskla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorskla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorskla PMZ 2400/230
Усі ціни 7 →Болгарка (шліфмашина) VORSKLA ПМЗ 2400/230 | 2 949 грн. |
Болгарка Vorskla ПМЗ 2400/230 | 2 678 грн. |
Болгарка Ворскла ПМЗ 2400-230 | 3 087 грн. |
Болгарка VORSKLA ПМЗ 2400/230 (професійна) | 2 695 грн. |
Кутова шліфувальна машина ( Болгарка ) VORSKLA ПМЗ 2400/230 (професійна) | 2 890 грн. |
Болгарка Vorskla ПМЗ 2400-230 profi | 2 730 грн. |
Кутова шліфувальна машина VORSKLA ПМЗ 2400/230 професійна | 2 990 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →