Болгарка Vorskla PMZ 1050-125
Vorskla PMZ 1050-125 |
|
Модель PMZ 1050-125 без налаштування числа обертів, а в моделі PMZ 1050-125E є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorskla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorskla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorskla PMZ 1050-125
Усі ціни 8 →Кутова шліфмашина VORSKLA ПМЗ 1050/125 | 1 229 грн. |
Болгарка Vorskla ПМЗ 1050-125 | 1 119 грн. |
Болгарка Ворскла ПМЗ 1050-125 | 1 249 грн. |
Кутова шліфмашина-болгарка Vorskla ПМЗ 1050/125 | 1 121 грн. |
Болгарка (шліфмашина) vorskla пмз 1050/125 | 1 121 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →