Болгарка Vorskla PMZ 1.5-180V
Vorskla PMZ 1.5-180V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorskla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorskla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorskla PMZ 1.5-180V
Усі ціни 7 →Кутова шліфувальна машина VORSKLA ПМЗ 1.5/180B | 1 619 грн. |
Болгарка Vorskla ПМЗ 1.5/180B | 1 453 грн. |
Болгарка Vorskla ПМЗ 1,5/180В | 1 604 грн. |
Кутова шліфувальна машина (болгарка) vorskla пмз 1,5/180B | 1 494 грн. |
Болгарка VORSKLA ПМЗ 1,5/180В (круг 180 мм, потужність 1500 Вт) Україна | 1 421 грн. |
Кутова шліфувальна машина ( Болгарка ) VORSKLA ПМЗ 1.5/180B | 1 457 грн. |
Болгарка VORSKLA ПМЗ 1,5/180В | 1 590 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →