Болгарка Vorskla PMZ 960/125
Фото 5 |
Vorskla PMZ 960/125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorskla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorskla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorskla PMZ 960/125
Усі ціни 9 →Болгарка Vorskla ПМЗ 960/125 | 1 099 грн. |
Болгарка Vorskla ПМЗ 960/125 | 993 грн. |
Болгарка Vorskla ПМЗ 960/125 (коротка рукоятка, пилозахисна сітка) | 1 067 грн. |
Кутова шліфувальна машина (болгарка) VORSKLA ПМЗ 960/125 | 1 038 грн. |
Болгарка VORSKLA ПМЗ 960/125 (потужність 960 Вт, коло 125 мм) Україна | 931 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →