Відрізна пила Vorskla PMZ 2200/400 220/380
Vorskla PMZ 2200/400 220/380 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorskla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorskla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorskla PMZ 2200/400 220/380
Металоріз VORSKLA ПМЗ 2200/400 220/380 | 13 699 грн. |
Промисловий відрізний верстат Vorskla ПМЗ 2200/400-230/400 | 12 439 грн. |
Металлорез Vorskla ПМЗ-2200/400-230 | 14 265 грн. |
Промышленный отрезной станок, металлорез VORSKLA ПМЗ 2200/400-230/400 | 12 243 грн. |
Відрізний верстат по металу VORSKLA ПМЗ 2200/400-230 | 12 190 грн. |