Сходи трансформер Vulkan 7612 350 см
Vulkan 7612 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vulkan 7612 350 см
Усі ціни 6 →Драбина-трансформер Vulkan 7612 4*3 алюмінієва, 3.5 м (7612) | 4 739 грн. |
Лестница-трансформер Vulkan 7612 4*3 алюминева, 3.5 м (7612) | 4 616 грн. |
Драбина-трансформер Vulkan 7612 4*3 алюмінієва, 3.5 м | 4 524 грн. |
Драбина шарнірна Vulkan 4х3 (7612) 39202 | 4 644 грн. |
Драбина-трансформер Vulkan 7612 4х3 | 4 644 грн. |
Алюмінієві сходи-трансформер Vulkan 4х3 сходинок, 0.95-3.8 м (UKR7612) | 4 644 грн. |
Модификації Vulkan 7612
Ціни на Vulkan 7612 |
---|---|---|---|---|
Vulkan 7612 350 см | від 4 524 грн. | 6 пропозицій | ||
Vulkan 7616 450 см | від 5 203 грн. | 6 пропозицій | ||
Vulkan 7620 560 см | від 6 108 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →