Сходи трансформер ELKOP B45 FS 443 см (38179)
ELKOP B45 FS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP B45 FS 443 см
Усі ціни 11 →Драбина шарнірна ELKOP B 45 FS сталева (38179) 38179 | 5 027 грн. |
Лестница Elkop B 45 Fs | 5 010 грн. |
Драбина-телескопічна розкладна Elcop VHR B-45 FS 4x5 сходинок | 5 028 грн. |
Драбина телескопічна Elkop B-45 FS 38179 | 5 028 грн. |
Драбина Elkop B 45 FS | 5 028 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →