Струни Warwick Black Label M5C 25-105 (40311)
Warwick Black Label M5C 25-105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Warwick 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Warwick.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Warwick Black Label M5C 25-105
Струна для гітар Комплект струн Warwick 40311 Black Label Medium 5-String | 1 293 грн. |
Струна для гитар Комплект струн Warwick 40311 Black Label Medium 5-String | 1 289 грн. |
Струны WARWICK 40311 Black Label Medium 5-String High C (25-105) | 1 292 грн. |
Струни для бас-гітари WARWICK 40311 Black Label Medium 5-String High C (25 | 1 292 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →