Струни Warwick Black Label ML5C 20-100 (40310)
Warwick Black Label ML5C 20-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Warwick 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Warwick.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Warwick Black Label ML5C 20-100
Струна для гітар Струны Warwick 40310 Black Label ML5С (20-100) | 1 293 грн. |
Струна для гитар Струны Warwick 40310 Black Label ML5С (20-100) | 1 293 грн. |
Струны WARWICK 40310 Black Label Medium Light 5-String High C (20-100) | 1 292 грн. |
Струни для бас-гітари WARWICK 40310 Black Label Medium Light 5-String High | 1 292 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →