Струни Dunlop 80/20 Bronze Light 12-54 (DAB1254)
Dunlop 80/20 Bronze Light 12-54 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop 80/20 Bronze Light 12-54
Струни для акустичної гітари Dunlop DAB1254 Acoustic Bronze 80/20 Light Gu | 374 грн. |
Струны DUNLOP DAB1254 80/20 BRONZE ACOUSTIC GUITAR STRINGS (12-54) | 341 грн. |
Dunlop DAB1254 80/20 Bronze Light (12-54) | 379 грн. |
Струни DUNLOP DAB1254 80/20 BRONZE LIGHT (12-54) | 379 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →