Струни DAddario XL Chromes Flat Wound 12-52 (ECG25)
DAddario XL Chromes Flat Wound 12-52 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XL Chromes Flat Wound 12-52
Струна для гітар Струны D`ADDARIO ECG25 Xl Xl Chromes Light (12-52) | 946 грн. |
Струна для гитар Струны D`ADDARIO ECG25 Xl Xl Chromes Light (12-52) | 946 грн. |
Струни для електрогітари D'Addario ECG25 Chromes Flat Wound Light Electric | 939 грн. |
D'Addario ECG25 Steel XL Chromes Flat Wound Light (12-52) | 946 грн. |
Струни для електрогітари D'Addario ECG25 XL XL CHROMES LIGHT (12-52) | 946 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →