Струни Warwick Red Label ML5B 40-130
Warwick Red Label ML5B 40-130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Warwick 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Warwick.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Warwick Red Label ML5B 40-130
Струна для гітар Струни для бас-гітари Warwick 42300 Red Stainless Steel M | 601 грн. |
Струна для гитар Струны для бас-гитары Warwick 42300 Red Stainless Steel M | 600 грн. |
Струны WARWICK 42300 RED Stainless Steel Medium Light 5-String (40-130) | 601 грн. |
Струни для бас-гітари WARWICK 42300 RED Stainless Steel Medium Light 5-Str | 601 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →