Струни Warwick Yellow Label M6 25-135 (41401)
Warwick Yellow Label M6 25-135 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Warwick 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Warwick.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Warwick Yellow Label M6 25-135
Струна для гітар Струны Warwick 41401 Yellow Label M6 (25-135) | 1 678 грн. |
Струна для гитар Струны Warwick 41401 Yellow Label M6 (25-135) | 1 678 грн. |
Струни для бас-гітари WARWICK 41401 Yellow Label Medium 6-String (25-135) | 1 678 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →