Поверхневий насос Watomo Eco 80 AF
Watomo Eco 80 AF відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Watomo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Watomo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Watomo Eco 80 AF
Усі ціни 7 →Насос поверхностный Watomo ECO 80 AF | 2 494 грн. |
Насос Watomo ECO 80 AF (official, 140AF00J) | 2 389 грн. |
Поверхневий відцентровий насос Watomo Eco 80 AF 11.1.140AF00J | 2 320 грн. |
Поверхневий насос Watomo Eco 80 AF | 2 485 грн. |
Поверхневий відцентровий насос Watomo Eco 80 AF 11.1.140AF00J | 2 320 грн. |
Насос Watomo ECO 80 AF | 2 399 грн. |
anonim
9 червня 2017, 21:29
Зачем нужен винт сверху, между входным и выходным отверстиями воды? #
зачем нужен винт сверху, между входным и выходным отверстиями воды?
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Watomo Eco 80 AF:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Watomo Eco 80 AF
Ціни на Watomo Eco 80 AF |
---|---|---|---|---|
Watomo Eco 80 AF | від 2 320 грн. | 7 пропозицій | ||
Watomo Eco 100 AF | від 2 360 грн. | 7 пропозицій | ||
Watomo Eco 100 CF | від 2 799 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →