SSD WD Green SSD New WDS240G3G0A 240 ГБ
Відео 1Фото 3 |
WD WDS240G3G0A 2022 рікGreen (для масового споживання) |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Green SSD New WDS240G3G0A 240 ГБ
Усі ціни 36 →Накопитель SSD 2.5" 240GB WD (WDS240G3G0A) | 1 292 грн. |
SSD-накопичувач WD Green 240GB 2.5" SATA (WDS240G3G0A) | 1 159 грн. |
WD 2.5" 240GB WDS240G3G0A | 1 149 грн. |
Western Digital Green 240 GB (WDS240G3G0A) | 1 163 грн. |
Накопичувач SSD 2.5" 240GB WD (WDS240G3G0A) | 1 422 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Green SSD New WDS240G3G0A
Ціни на WD Green SSD New WDS240G3G0A |
---|---|---|---|---|
WD Green SSD New WDS240G3G0A 240 ГБ | від 1 104 грн. | 37 пропозицій | ||
WD Green SSD New WDS480G3G0A 480 ГБ | від 1 570 грн. | 47 пропозицій | ||
WD Green SSD New WDS100T3G0A 1 ТБ | від 3 189 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →