SSD WD My Passport 2020 WDBAGF5000ABL-WESN 500 ГБ
Відео 5Фото 29 |
WD WDBAGF5000ABL-WESN |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Passport 2020 WDBAGF5000ABL-WESN 500 ГБ
Усі ціни 13 →SSD накопитель WD My Passport Space Gray 500 GB (WDBAGF5000AGY-WESN) WDBAG | 3 874 грн. |
USB SSD накопичувач WD My Passport SSD 500GB USB3.2 Space Gray (WDBAGF5000 | 4 499 грн. |
SSD накопичувач WD My Passport 500 GB Red (WDBAGF5000ARD-WESN) | 4 778 грн. |
SSD накопитель WD My Passport Gold 500 GB (WDBAGF5000AGD-WESN) WDBAGF5000A | 3 832 грн. |
USB SSD накопичувач WD My Passport SSD 500GB USB 3.2 Gold (WDBAGF5000AGD-W | 4 499 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD My Passport 2020 WDBAGF5000ABL-WESN
Ціни на WD My Passport 2020 WDBAGF5000ABL-WESN |
---|---|---|---|---|
WD My Passport 2020 WDBAGF5000ABL-WESN 500 ГБ | від 3 617 грн. | 13 пропозицій | ||
WD My Passport 2020 WDBAGF0010BBL-WESN 1 ТБ | від 3 927 грн. | 44 пропозиції | ||
WD My Passport 2020 WDBAGF0020BBL-WESN 2 ТБ | від 5 899 грн. | 42 пропозиції | ||
WD My Passport 2020 WDBAGF0040BGY-WESN 4 ТБ | від 12 879 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →