SSD WD D30 Game Drive WDBATL5000ABK 500 GB
![]() |
WD WDBATL5000ABK 2 TB500 GB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD D30 Game Drive WDBATL5000ABK 500 GB
Усі ціни 9 →| 4 999 грн. |
| 5 387 грн. |
SSD накопичувач WD D30 Game Drive 500 GB Black (WDBATL5000ABK-WESN) | 6 097 грн. |
| 5 370 грн. |
| 5 888 грн. | ![]() |
ще 4 пропозиції
Модификації WD D30 Game Drive WDBATL5000ABK
| Ціни на WD D30 Game Drive WDBATL5000ABK |
|---|---|---|---|---|
| WD D30 Game Drive WDBATL0020BBK 2 TB | від 19 181 грн. | 4 пропозиції | ||
| WD D30 Game Drive WDBATL5000ABK 500 GB | від 4 999 грн. | 9 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →