SSD WD Red SA500 M.2 WDS500G1R0B 500 ГБ
Відео 1Фото 3 |
WD WDS500G1R0B |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Red SA500 M.2 WDS500G1R0B 500 ГБ
Усі ціни 7 →SSD накопичувач WD Red 500GB 2.5" SATA WDS500G1R0A | 2 614 грн. |
Накопичувач SSD 2.5" 500GB WD (WDS500G1R0A) WDS500G1R0A | 2 589 грн. |
WD Накопичувач SSD 2.5" 500GB WD (WDS500G1R0A) WDS500G1R0A | 2 589 грн. |
SSD накопичувач WD Red SA500 500 GB (WDS500G1R0B) | 2 718 грн. |
SSD-накопичувач WD Red SA500 500GB (WDS500G1R0B) [81926] | 2 778 грн. |
SSD накопитель WD Red SA500 500 GB (WDS500G1R0B) WDS500G1R0B | 2 724 грн. |
SSD накопичувач WD Red SA500 500 GB (WDS500G1R0B) | 3 147 грн. |
Відеоогляди
Модификації WD Red SA500 M.2 WDS500G1R0B
Ціни на WD Red SA500 M.2 WDS500G1R0B |
---|---|---|---|---|
WD Red SA500 M.2 WDS500G1R0B 500 ГБ | від 2 589 грн. | 7 пропозицій | ||
WD Red SA500 M.2 WDS100T1R0B 1 ТБ | від 3 737 грн. | 24 пропозиції | ||
WD Red SA500 M.2 WDS200T1R0B 2 ТБ | від 6 361 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →