Жорсткий диск WD Blue WD20EZRZ 2 ТБ 64/5400
Відео 9 | Товар застарів 2 504 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 2000; Форм-фактор ("): 3.5; Гарантія виробника: 2 роки; Буфер (МБ): 64; Частота обертання шпинделя: 5400 об/хв; |
WD Blue WD20EZRZ 2 ТБ 64/5400 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Відгуки 126 | 17 6 25 65 |
Надійність Ні Дмитро: користуюся WD WD10EZEX більше року |
підходить під файло-смітник пропрацював майже 10 років, ціна, пережив зламаний блок живлення швидкість, шум максим тищенко: користуюся WD WD5000AZLX більше року |
хороший зберігач даних користуюся 5років і немає проблем тихий, ціна немає Андрій Масловський: користуюся WD WD10EZEX більше року |
WD Blue 2TB
Второй вариант - Crucial BX500 1TB,
WD Blue 1TB
Что посоветуете?
Найкраща ціна на ринку
WD Blue є одним з найпопулярніших HDD останніх років. Завдяки широкому вибору моделей і рекордно високому соотношениею ціни і об'єму це ідеальний кандидат на роль файлового сховища для ПК, на якому встановлена ОС на швидкий SSD.
Широкий асортимент
Більш цінними в лінійці можна вважати диски з більшою ємністю — вони надають більш високе відношення ємності до витраченого долара. А якщо вам потрібна більш висока швидкість, то серед цих моделей є і диски зі швидкістю 7 200 об/хв, вартість яких не дуже висока. Що стосується даної моделі на 2 ТБ, то тут ми маємо середню швидкість лінійного читання і запису на рівні приблизно в 150 МБ/с. Для диска такого класу це досить високий показник.
Практично безшумний
Тихохідні WD Blue відрізняються зниженим рівнем шуму, нагрівання і, як результат, більшою довговічністю. Мінімальний рівень шуму під час пошуку/запису — 27 дБ, на відміну від більшості конкурентів, які видають 30 дБ і вище. Показник холостого ходу ще менше — 23 дБ. Такий працює непомітно навіть у нічний час, беручи викачані торенти або розпаковуючи нову іграшку. Плюс в ньому вбудована функція енергозбереження, яка повністю глушить мотор в просте.
Модификації WD Blue WD20EZRZ
Ціни на WD Blue WD20EZRZ |
---|---|---|---|---|
WD Blue WD5000AZLX 500 ГБ 32/7200 | від 990 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Blue WD5000AZRZ 500 ГБ 64/5400 | від 2 043 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Blue WD10EZRZ 1 ТБ 64/5400 | від 2 358 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Blue WD10EZEX 1 ТБ 64/7200 | від 1 806 грн. | 25 пропозицій | ||
WD Blue WD20EARZ 2 ТБ 64/5400 | від 2 578 грн. | 21 пропозиція | ||
WD Blue WD20EZAZ 2 ТБ 256/5400 | від 2 699 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Blue WD20EZBX 2 ТБ 256/7200 | від 2 617 грн. | 49 пропозицій | ||
WD Blue WD30EZAZ 3 ТБ 256/5400 | від 3 600 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Blue WD40EZAX 4 ТБ CMR | від 4 499 грн. | 50 пропозицій | ||
WD Blue WD40EZAZ 4 ТБ SMR | від 3 608 грн. | 19 пропозицій | ||
WD Blue WD60EZAZ 6 ТБ SMR | від 5 434 грн. | 47 пропозицій | ||
WD Blue WD80EAZZ 8 ТБ 128/5640 | від 6 868 грн. | 21 пропозиція |
За цей час на ньому стояло все, і вінда, і онлайн-ігри, і офлайн, і програми. Проблем жодних. Переживши багато відключень світла, досі живий. Шум присутній як і у всіх HDD, але без цього нікуди.