Жорсткий диск WD Blue WD20EZBX 2 ТБ 256/7200
Відео 9 |
WD Blue WD20EZBX 2 ТБ 256/7200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Blue WD20EZBX 2 ТБ 256/7200
Усі ціни 46 →Жесткий диск 3.5" 2TB WD (WD20EZBX) | 3 412 грн. |
Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Blue 7200rpm 256MB (WD20EZBX) WD20EZBX | 2 858 грн. |
Жесткий диск WD 2.0TB Blue 7200rpm 256MB (WD20EZBX) WD20EZBX | 2 748 грн. |
Жорсткий диск WD Blue 2 TB (WD20EZBX) | 3 503 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Blue 2TB (WD20EZBX) | 2 870 грн. |
ще 20 пропозицій
Відгуки 126 | 17 6 25 65 |
Тихий, за гарною ціною, тільки підключив - все почалося добре, політ нормальний Поки що не виявив Vitalii: користуюся WD WD20EZBX менше місяця |
Жорсткий диск працює вже дуже давно, від 6 років точно.
За цей час на ньому стояло все, і вінда, і онлайн-ігри, і офлайн, і програми. Проблем жодних. Переживши багато відключень світла, досі живий. Шум присутній як і у всіх HDD, але без цього нікуди. Надійність Ні Дмитро: користуюся WD WD10EZEX більше року |
підходить під файло-смітник пропрацював майже 10 років, ціна, пережив зламаний блок живлення швидкість, шум максим тищенко: користуюся WD WD5000AZLX більше року |
Показано 3 з 126 відгуків
ще 10 відгуків
Denys
9 жовтня 2021, 20:48
Чому на ek.ua в характеристиках всі 3 сокети а в інт.магазинах тільки третій? #
Показано 3 із 18 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації WD Blue WD20EZBX
Ціни на WD Blue WD20EZBX |
---|---|---|---|---|
WD Blue WD5000AZLX 500 ГБ 32/7200 | від 990 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Blue WD5000AZRZ 500 ГБ 64/5400 | від 2 043 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Blue WD10EZRZ 1 ТБ 64/5400 | від 2 358 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Blue WD10EZEX 1 ТБ 64/7200 | від 1 886 грн. | 30 пропозицій | ||
WD Blue WD20EARZ 2 ТБ 64/5400 | від 2 578 грн. | 21 пропозиція | ||
WD Blue WD20EZAZ 2 ТБ 256/5400 | від 2 699 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Blue WD20EZBX 2 ТБ 256/7200 | від 2 617 грн. | 47 пропозицій | ||
WD Blue WD30EZAZ 3 ТБ 256/5400 | від 3 600 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Blue WD40EZAX 4 ТБ CMR | від 4 499 грн. | 46 пропозицій | ||
WD Blue WD40EZAZ 4 ТБ SMR | від 3 608 грн. | 19 пропозицій | ||
WD Blue WD60EZAZ 6 ТБ SMR | від 5 435 грн. | 44 пропозиції | ||
WD Blue WD80EAZZ 8 ТБ 128/5640 | від 6 856 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Загалом при включенні все добре працює, далі дивитимемося.
Ще доповню відгук через деякий час після використання