Жорсткий диск WD Blue WD80EAZZ 8 ТБ 128/5640
Відео 9 |
WD Blue WD80EAZZ 8 ТБ 128/5640 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Blue WD80EAZZ 8 ТБ 128/5640
Усі ціни 20 →Жорсткий диск WD Blue 8 TB (WD80EAZZ) | 7 066 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Blue 8 Tb (WD80EAZZ) | 7 117 грн. |
Внутренний жесткий диск Wd Blue 8 Tb (WD80EAZZ) | 7 050 грн. |
Жорсткий диск WD Blue 8 TB (wd80EAZZ) Blue 8 TB (wd80EAZZ) | 10 032 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 8TB WD (WD80EAZZ) WD80EAZZ | 6 847 грн. |
ще 15 пропозицій
Відгуки 126 | 17 6 25 65 |
Надійність Ні Дмитро: користуюся WD WD10EZEX більше року |
підходить під файло-смітник пропрацював майже 10 років, ціна, пережив зламаний блок живлення швидкість, шум максим тищенко: користуюся WD WD5000AZLX більше року |
хороший зберігач даних користуюся 5років і немає проблем тихий, ціна немає Андрій Масловський: користуюся WD WD10EZEX більше року |
Показано 3 з 126 відгуків
ще 10 відгуків
Denys
9 жовтня 2021, 20:48
Чому на ek.ua в характеристиках всі 3 сокети а в інт.магазинах тільки третій? #
Показано 3 із 18 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації WD Blue WD80EAZZ
Ціни на WD Blue WD80EAZZ |
---|---|---|---|---|
WD Blue WD5000AZLX 500 ГБ 32/7200 | від 990 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Blue WD5000AZRZ 500 ГБ 64/5400 | від 2 043 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Blue WD10EZRZ 1 ТБ 64/5400 | від 2 297 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Blue WD10EZEX 1 ТБ 64/7200 | від 1 985 грн. | 41 пропозиція | ||
WD Blue WD20EARZ 2 ТБ 64/5400 | від 2 578 грн. | 21 пропозиція | ||
WD Blue WD20EZAZ 2 ТБ 256/5400 | від 2 699 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Blue WD20EZBX 2 ТБ 256/7200 | від 2 693 грн. | 41 пропозиція | ||
WD Blue WD30EZAZ 3 ТБ 256/5400 | від 3 600 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Blue WD40EZAX 4 ТБ CMR | від 4 499 грн. | 47 пропозицій | ||
WD Blue WD40EZAZ 4 ТБ SMR | від 3 608 грн. | 18 пропозицій | ||
WD Blue WD60EZAZ 6 ТБ SMR | від 5 434 грн. | 45 пропозицій | ||
WD Blue WD80EAZZ 8 ТБ 128/5640 | від 6 847 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
За цей час на ньому стояло все, і вінда, і онлайн-ігри, і офлайн, і програми. Проблем жодних. Переживши багато відключень світла, досі живий. Шум присутній як і у всіх HDD, але без цього нікуди.