Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Жорсткі диски (HDD)   /   WD

Жорсткий диск (HDD) WD Blue WD5000AZLX 500 GB
32/7200

Фото - Жорсткий диск (HDD) WD Blue WD5000AZLX 500 GB 32/7200
Відео 9
WD WD5000AZLX
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
500 GB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Гарантія виробника
2 роки
Об'єм буфера обміну
32 МБ
Метод запису
CMR
Частота обертання шпинделя
7200 об/хв
Швидкість передачі даних
150 МБ/с
Споживана потужність під час роботи
6.8 Вт
Споживана потужність при очікуванні
1.2 Вт
Рівень шуму при зчитуванні
29 дБ
Рівень шуму у режимі очікування
30 дБ
Напрацювання на відмову (вкл/викл)
300 тис. разів
Розміри
147x102x26 мм
Вага
450 г
Офіційний сайт
westerndigital.com
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Як вибрати жорсткий дискРозбираємося, як вибрати відповідний HDD для ігор, відеозапису, серверних та інших завдань

Купити WD Blue WD5000AZLX 500 GB
32/7200

Усі ціни 27 →

Накопичувач HDD SATA 500GB WD Blue 7200rpm 32MB (WD5000AZLX) Refurbished WD5000AZLX

Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні... щеушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 361 грн.

Жорсткий диск WD 500Gb 7200rpm 32Mb SATAIII (WD5000AZLX) WD5000AZLX

Офіційний партнер WD
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
2 313 грн.

Жорсткий диск 3.5" 500Gb WD (WD5000AZLX) WD5000AZLX

+ 47 балів ITbox, 500 GB, 7200 об/хв, 32 MB, SATA III, 3.5", WD Blue
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
2 229 грн.

Жесткий диск 3.5" 500Gb Western Digital (WD5000AZLX)

Объем 500 GB, Размер буфера 32 MB, Скорость вращения шпинделя 7200 об/мин,
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 712 грн.

Жорсткий диск 3.5" WD Blue 500GB SATA/32MB (WD5000AZLX)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
2 339 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на WD Blue WD5000AZLX 500 GB
32/7200

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Жорсткий диск WD Blue Blue отримав змішані відгуки від користувачів. Багато хто відзначає його демократичну ціну та тиху роботу, що робить його привабливим вибором для зберігання даних. Деякі користувачі відзначають, що диск швидкий і надійний, особливо для ігор та роботи. Однак, є скарги на вібрацію та шум, які можуть бути дратівливими, а також на ненадійність, оскільки деякі диски виходять з ладу через короткий час. Деякі користувачі вважають, що диск підходить лише для зберігання файлів, а для системи краще використовувати SSD. Загалом, WD Blue Blue може бути хорошим вибором для тих, хто шукає доступний жорсткий диск, але варто враховувати можливі проблеми з надійністю.
Переваги

Мінуси

18
7
27
66
Відмінний жорсткий диск, рекомендую всім =)
28 жовтня 2020
Один із найкращих хардів, з яким я працював =)Пишу до речі з нього =)
Невеликий шум
Практичність
Ціна
Надійний
Швидкий
Швидкість. Windows XP з нього завантажується за 15 секунд, а Windows 7 за 25 секунд.
Немає недоліків =)
Ильмир Тагировкористуюся WD WD10EZEX більше року
Вам потрібна відмінна файлопомийка? Це ваш вибір!
19 вересня 2020
Одна з кращих робочих конячок за адекватну вартість, мені більше 1 тб і не треба, відмінна файломийка) Так, є наступний лвл ап в особі нвме ссд, але і заплатіть за них ви набагато більше)
Ціна, практичність
Це не нвме ссд, хаха, та немає їх, що ще потрібно від харда?)
хороша модель, сподобалося
10 липня 2020
Хороша модель, мені сподобалося
З цього можу відзначити його невелику вартість, та упаковку
Страшні звуки при вмиканні комп'ютера, і якщо погано прикрутити то буде дуже вібоювати а в цілому тихий
користуюся WD WD10EZEX кілька місяців
Показано 3 з 131 відгуку
ще 10 відгуків
Denys
9 жовтня 2021, 20:48
Запитання про WD WD10EZEX
Чому на ek.ua у характеристиках всі 3 сокети а в інт.магазинах тільки третій?
anonim
31 липня 2021, 08:49
Запитання про WD WD10EZEX
А скільки йтиме товар
anonim
15 червня 2021, 00:42
Запитання про WD WD10EZEX
Підходить комп'ютеру Oldi
Показано 3 із 12 запитань
ще 9 запитань

Модификації WD Blue WD5000AZLX

Ціни на WD Blue WD5000AZLX
WD Blue WD10EARZ 1 TB
64/5400
від 4 829 грн.3 пропозиції
WD Blue WD10EZEX 1 TB
64/7200
від 2 890 грн.26 пропозицій
WD Blue WD20EZAZ 2 TB
256/5400
від 9 746 грн.1 пропозиція
WD Blue WD20EZBX 2 TB
256/7200
від 6 463 грн.25 пропозицій
WD Blue WD20EARZ 2 TB
EARZ
від 6 463 грн.43 пропозиції
WD Blue WD40EZZX 4 TB
CMR/128
від 7 667 грн.40 пропозицій
WD Blue WD40EZAX 4 TB
CMR/256
від 8 899 грн.52 пропозиції
WD Blue WD60EZAX 6 TB
CMR
від 12 581 грн.32 пропозиції
WD Blue WD80EAAZ 8 TB
256/5640
від 16 846 грн.8 пропозицій
WD Blue WD5000AZLX 500 GB
32/7200
від 1 310 грн.27 пропозицій
Відеоогляди

Небесна синява

WD Blue — це, мабуть, найпопулярніша серія жорстких дисків для настільних ПК останніх років. Основною причиною успіху є великий модельний ряд для будь-яких завдань і гаманців. Так, остання ревізія WD Blue включає моделі об'ємом 1, 2, 3, 4 і 6 ТБ зі швидкістю обертання 5400 або 7200 об/хв. Також у продажу все ще можна зустріти старі 500-гігабайтні ревізії.

Універсальний інструмент

Швидкісні версії WD Blue на 7200 об/хв призначені для використання в якості основного диска, на який буде встановлюватися операційна система і повсякденні програми. Швидкість послідовного читання і запису даних моделей становить 180 МБ/с. Звичайно, це набагато нижче, ніж у твердотільних накопичувачів (до 550 МБ/с), натомість співвідношення місткості та ціни в HDD вигідніше. Приміром, терабайтний ЖД коштує стільки ж, скільки 120-гіговий твердотел. До того ж, ніщо не заважає покористуватися перший час одним лише HDD, а згодом докупити SSD і в два кліка перенести на нього ОС (наприклад, з допомогою утиліти AOMEI Backupper).

Тиша понад усе

Тихохідні ж WD Blue на 5400 об/хв відрізняються зниженим рівнем шуму, нагрівання і, як результат, більшою довговічністю. Купувати такі HDD варто виключно в пару до SSD, який візьме на себе роль системного диска. На жорсткому диску ж буде зберігається музика, фотографії і відео. Туди ж можна сміливо встановлювати і гри, за винятком тих, які дуже вимогливі до швидкості диска (насамперед — це «відкриті світи» або «пісочниці»). Крім 3,5-дюймових жорстких дисків для настільних ПК, серія WD Blue включає 2,5-дюймові ноутбучні HDD, SSD форматів SATA і M. 2, а також гібридні диски SSHD (жорсткий диск плюс твердотільний кеш).