Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Жорсткі диски (HDD)   /   WD

Жорсткий диск (HDD) WD Blue WD20EARZ 2 TB
EARZ

Фото - Жорсткий диск (HDD) WD Blue WD20EARZ 2 TB EARZ
Відео 9
WD WD20EARZ
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
2 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Гарантія виробника
2 роки
Об'єм буфера обміну
64 МБ
Метод запису
CMR
Частота обертання шпинделя
5400 об/хв
Швидкість передачі даних
180 МБ/с
Споживана потужність під час роботи
4 Вт
Споживана потужність при очікуванні
2.4 Вт
Рівень шуму при зчитуванні
26 дБ
Рівень шуму у режимі очікування
21 дБ
Напрацювання на відмову (вкл/викл)
300 тис. разів
Розміри
147x102x26 мм
Вага
450 г
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Як вибрати жорсткий дискРозбираємося, як вибрати відповідний HDD для ігор, відеозапису, серверних та інших завдань

Купити WD Blue WD20EARZ 2 TB
EARZ

Усі ціни 43 →

Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Blue 5400rpm 64MB (WD20EARZ) WD20EARZ

Надійні конструктивні рішенняНакопичувачі WD Blue, що відповідають найвищим вимогам WD в частині якості і надійності, мають ц... щеілком достатньою функціональність і місткість для вирішення повсякденних завдань в системах початкового рівня.Сучасна класикаМоделі WD Blue розроблені і вироблені за технологією знаменитих оригінальних накопичувачів WD для настільних і мобільних комп"ютерів. WD Blue - яскравий приклад того, якими мають бути накопичувачі для повсякденних завдань. Ось уже шість поколінь їх швидкодія неухильно зростає, а якість і надійність залишаються традиційно високими.Переваги WDПерш ніж випустити в виробництво будь-який новий виріб, компанія Western Digital ретельно перевіряє збереження його функціональних характеристик у своїй тестовій лабораторії. Це тестування дозволяє переконатися в тому, що наші вироби відповідають найвищим нормам якості та надійності продукції. Також у компанії є велика база знань, яка налічує понад 1000 статей, та бібліотека корисних програм.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
7 740 грн.

Жорсткий диск Western Digital Blue SATA III 2TB (WD20EARZ) WD20EARZ

Жорсткий диск Western Digital Blue — це надійне та потужне рішення для зберігання ваших цінних даних. Завдяки місткості на 2 ... щеТБ ви отримуєте достатньо простору для зберігання великого обсягу фотографій, відео, документів та інших файлів.Цей жорсткий диск працює за інтерфейсом SATA III, що забезпечує швидку передачу даних і оптимальну продуктивність. Western Digital Blue підходить для різноманітних
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
7 799 грн.

Жорсткий диск WD Blue 2TB 64MB 5400RPM 3.5'' (WD20EARZ) WD20EARZ

Офіційний партнер WD
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
8 352 грн.

Жорсткий диск 3.5" 2TB WD (WD20EARZ) WD20EARZ

+ 177 балів ITbox, 2 TB, 5400 об/хв, 64 MB, SATA III, 3.5", WD Blue, 180 МБ/cек, 4 Вт, 26 дБ
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Жорсткий диск 3.5` WD Blue 2TB SATA 64MB (WD20EARZ)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
7 399 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на WD Blue WD20EARZ 2 TB
EARZ

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Жорсткий диск WD Blue Blue отримав змішані відгуки від користувачів. Багато хто відзначає його демократичну ціну та тиху роботу, що робить його привабливим вибором для зберігання даних. Деякі користувачі відзначають, що диск швидкий і надійний, особливо для ігор та роботи. Однак, є скарги на вібрацію та шум, які можуть бути дратівливими, а також на ненадійність, оскільки деякі диски виходять з ладу через короткий час. Деякі користувачі вважають, що диск підходить лише для зберігання файлів, а для системи краще використовувати SSD. Загалом, WD Blue Blue може бути хорошим вибором для тих, хто шукає доступний жорсткий диск, але варто враховувати можливі проблеми з надійністю.
Переваги

Мінуси

18
7
27
66
Відмінний жорсткий диск, рекомендую всім =)
28 жовтня 2020
Один із найкращих хардів, з яким я працював =)Пишу до речі з нього =)
Невеликий шум
Практичність
Ціна
Надійний
Швидкий
Швидкість. Windows XP з нього завантажується за 15 секунд, а Windows 7 за 25 секунд.
Немає недоліків =)
Ильмир Тагировкористуюся WD WD10EZEX більше року
Вам потрібна відмінна файлопомийка? Це ваш вибір!
19 вересня 2020
Одна з кращих робочих конячок за адекватну вартість, мені більше 1 тб і не треба, відмінна файломийка) Так, є наступний лвл ап в особі нвме ссд, але і заплатіть за них ви набагато більше)
Ціна, практичність
Це не нвме ссд, хаха, та немає їх, що ще потрібно від харда?)
хороша модель, сподобалося
10 липня 2020
Хороша модель, мені сподобалося
З цього можу відзначити його невелику вартість, та упаковку
Страшні звуки при вмиканні комп'ютера, і якщо погано прикрутити то буде дуже вібоювати а в цілому тихий
користуюся WD WD10EZEX кілька місяців
Показано 3 з 131 відгуку
ще 10 відгуків
Denys
9 жовтня 2021, 20:48
Запитання про WD WD10EZEX
Чому на ek.ua у характеристиках всі 3 сокети а в інт.магазинах тільки третій?
anonim
31 липня 2021, 08:49
Запитання про WD WD10EZEX
А скільки йтиме товар
anonim
15 червня 2021, 00:42
Запитання про WD WD10EZEX
Підходить комп'ютеру Oldi
Показано 3 із 12 запитань
ще 9 запитань

Модификації WD Blue WD20EARZ

Ціни на WD Blue WD20EARZ
WD Blue WD10EARZ 1 TB
64/5400
від 4 829 грн.3 пропозиції
WD Blue WD10EZEX 1 TB
64/7200
від 2 890 грн.26 пропозицій
WD Blue WD20EZAZ 2 TB
256/5400
від 9 746 грн.1 пропозиція
WD Blue WD20EZBX 2 TB
256/7200
від 6 463 грн.26 пропозицій
WD Blue WD20EARZ 2 TB
EARZ
від 6 463 грн.43 пропозиції
WD Blue WD40EZZX 4 TB
CMR/128
від 7 667 грн.40 пропозицій
WD Blue WD40EZAX 4 TB
CMR/256
від 8 899 грн.52 пропозиції
WD Blue WD60EZAX 6 TB
CMR
від 12 581 грн.32 пропозиції
WD Blue WD80EAAZ 8 TB
256/5640
від 16 883 грн.8 пропозицій
WD Blue WD5000AZLX 500 GB
32/7200
від 1 310 грн.27 пропозицій
Відеоогляди