Жорсткий диск WD Elements Desktop WDBWLG0200HBK 20 ТБ
Відео 11Фото 8 |
WD Elements Desktop WDBWLG0200HBK 20 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Elements Desktop WDBWLG0200HBK 20 ТБ
Wd Elements Desktop 20TB (WDBWLG0200HBKEESN) | 19 844 грн. |
Wd Elements Desktop 20TB (WDBWLG0200HBKEESN) | 19 360 грн. |
Wd Elements Desktop 20TB (WDBWLG0200HBKEESN) | 19 844 грн. |
Wd Elements Desktop 20TB (WDBWLG0200HBKEESN) | 20 328 грн. |
0 0 6 4 |
8 TB - вистачає на все, аби деяку годину не чистити, і зберігати все, що треба і не треба. громко працює Mykola Mazuryk: користуюся WD WDBWLG0080HBK кілька місяців |
Показано 1 з 12 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації WD Elements Desktop WDBWLG0200HBK
Ціни на WD Elements Desktop WDBWLG0200HBK |
---|---|---|---|---|
WD Elements Desktop WDBWLG0040HBK 4 ТБ USB 3.0 | від 4 399 грн. | 30 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0060HBK 6 ТБ | від 5 652 грн. | 43 пропозиції | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0080HBK 8 ТБ | від 7 130 грн. | 38 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0100HBK 10 ТБ | від 10 226 грн. | 33 пропозиції | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0120HBK 12 ТБ | від 10 496 грн. | 47 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0140HBK 14 ТБ | від 11 979 грн. | 31 пропозиція | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0160HBK 16 ТБ | від 12 850 грн. | 26 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0180HBK 18 ТБ | від 15 347 грн. | 19 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0200HBK 20 ТБ | від 19 360 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо
Стоїть на поличці, дзижчить при роботі, але не критично.
Швидкість зчитування та відгуку так собі проти SSD, але я знаю, для чого брав і що так буде – тому це не дратує.
Зовнішньо - маркий та глянцевий, стоїть вертикально на прогумованих ніжках, під'єднано до двох кабелів - живлення (блок живлення в комплекті), та USB 3 - теж у комплекті.
Який саме вінчестер усередині – не знаю. Ті завдання, для яких куплено цей HDD виконує.