Жорсткий диск WD Elements Desktop WDBWLG0120HBK 12 ТБ
Відео 11Фото 8 |
WD Elements Desktop WDBWLG0120HBK 12 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Elements Desktop WDBWLG0120HBK 12 ТБ
Усі ціни 51 →Зовнішній жорсткий диск 3.5" USB 12.0TB WD Elements Desktop Black (WDBWLG0 | 11 329 грн. |
Накопичувач зовнішній HDD WD 3.5"12TB USB 3.0 Elements Desktop (WDBWLG0120 | 11 429 грн. |
Жесткий диск WD Elements Desktop 12.0TB Black (WDBWLG0120HBK-EESN) WDBWLG0 | 11 337 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Wd Elements Desktop 12 Tb (WDBWLG0120HBK-EESN) | 10 710 грн. |
Внешний жесткий диск Wd Elements Desktop 12 Tb (WDBWLG0120HBK-EESN) | 10 609 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 6 4 |
8 TB - вистачає на все, аби деяку годину не чистити, і зберігати все, що треба і не треба. громко працює Mykola Mazuryk: користуюся WD WDBWLG0080HBK кілька місяців |
Показано 1 з 12 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації WD Elements Desktop WDBWLG0120HBK
Ціни на WD Elements Desktop WDBWLG0120HBK |
---|---|---|---|---|
WD Elements Desktop WDBWLG0040HBK 4 ТБ USB 3.0 | від 4 499 грн. | 48 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0060HBK 6 ТБ | від 5 652 грн. | 53 пропозиції | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0080HBK 8 ТБ | від 7 138 грн. | 53 пропозиції | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0100HBK 10 ТБ | від 10 030 грн. | 37 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0120HBK 12 ТБ | від 10 522 грн. | 52 пропозиції | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0140HBK 14 ТБ | від 11 979 грн. | 40 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0160HBK 16 ТБ | від 12 850 грн. | 33 пропозиції | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0180HBK 18 ТБ | від 15 347 грн. | 22 пропозиції | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0200HBK 20 ТБ | від 19 360 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Стоїть на поличці, дзижчить при роботі, але не критично.
Швидкість зчитування та відгуку так собі проти SSD, але я знаю, для чого брав і що так буде – тому це не дратує.
Зовнішньо - маркий та глянцевий, стоїть вертикально на прогумованих ніжках, під'єднано до двох кабелів - живлення (блок живлення в комплекті), та USB 3 - теж у комплекті.
Який саме вінчестер усередині – не знаю. Ті завдання, для яких куплено цей HDD виконує.