Жорсткий диск WD Elements Desktop WDBWLG0040HBK 4 ТБ USB 3.0
Відео 11Фото 8 |
WD Elements Desktop WDBWLG0040HBK 4 ТБ USB 3.0 |
|
Настільний зовнішній жорсткий диск форм-фактор: 3.5" з сімейства HDD-накопичувачів WD Elements Desktop 2, яке складається з восьми моделей ємністю від 2 до 14 Тб. Окрім значної штатної ємності (4 Тб), відрізняється елегантним зовнішнім дизайном, що передбачає настільну установку, помірними габаритними розмірами і наявністю окремого блока живлення в комплекті. До персонального комп'ютера, робочої станції, моноблоку, ноутбука або мультимедійного плеєра підключається за допомогою швидкодіючого інтерфейсу USB 3.2 Gen1, пропускної здатності якого (5 Гбіт/с) цілком достатньо для швидкої передачі великих обсягів даних.
Крім гарної пропускної здатності варто відзначити і повну зворотну сумісність з попереднім стандартом інтерфейсу USB 2.0. Зовнішній жорсткий диск WD Elements Desktop 2 WDBWLG0040HBK позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на вирішення завдань резервного копіювання, зберігання і перенесення інформації. Допоможе швидко звільнити вільне місце на диску ПК або ноутбука. Його об'єму вистачить для файлів будь-яких робочих проєктів, значних обсягів медіаконтенту SD/HD/UHD-роздільної здатності і великих резервних копій (у т. ч. баз даних). Накопичувач відформатований у файловій системі NTFS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Elements Desktop WDBWLG0040HBK 4 ТБ USB 3.0
Усі ціни 51 →Зовнішній жорсткий диск 3.5" USB 4.0TB WD Elements Desktop (WDBWLG0040HBK- | 4 899 грн. |
Жесткий диск WD Elements Desktop 3.5" USB 4.0TB (WDBWLG0040HBK-EESN) WDBWL | 4 704 грн. |
Жорсткий диск WD Elements Desktop WDBWLG0040HBK | 5 669 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Western Digital Elements Desktop 4TB 3.5 Usb 3.0 ( | 4 927 грн. |
Внешний жесткий диск Western Digital Elements Desktop 4TB 3.5 Usb 3.0 (WDB | 4 845 грн. |
0 0 6 4 |
8 TB - вистачає на все, аби деяку годину не чистити, і зберігати все, що треба і не треба. громко працює Mykola Mazuryk: користуюся WD WDBWLG0080HBK кілька місяців |
Модификації WD Elements Desktop WDBWLG0040HBK
Ціни на WD Elements Desktop WDBWLG0040HBK |
---|---|---|---|---|
WD Elements Desktop WDBWLG0040HBK 4 ТБ USB 3.0 | від 4 499 грн. | 51 пропозиція | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0060HBK 6 ТБ | від 5 646 грн. | 56 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0080HBK 8 ТБ | від 7 130 грн. | 54 пропозиції | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0100HBK 10 ТБ | від 10 328 грн. | 33 пропозиції | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0120HBK 12 ТБ | від 10 496 грн. | 56 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0140HBK 14 ТБ | від 11 979 грн. | 42 пропозиції | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0160HBK 16 ТБ | від 12 850 грн. | 35 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0180HBK 18 ТБ | від 15 347 грн. | 24 пропозиції | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0200HBK 20 ТБ | від 19 360 грн. | 4 пропозиції |
Стоїть на поличці, дзижчить при роботі, але не критично.
Швидкість зчитування та відгуку так собі проти SSD, але я знаю, для чого брав і що так буде – тому це не дратує.
Зовнішньо - маркий та глянцевий, стоїть вертикально на прогумованих ніжках, під'єднано до двох кабелів - живлення (блок живлення в комплекті), та USB 3 - теж у комплекті.
Який саме вінчестер усередині – не знаю. Ті завдання, для яких куплено цей HDD виконує.