Жорсткий диск WD Elements Desktop WDBWLG0100HBK 10 ТБ
Відео 11Фото 8 |
WD Elements Desktop WDBWLG0100HBK 10 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Elements Desktop WDBWLG0100HBK 10 ТБ
Усі ціни 39 →Жорсткий диск WD Elements Desktop 10 TB (WDBWLG0100HBK) | 10 710 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Western Digital Elements Desktop 10TB WDBWLG0100HB | 10 459 грн. |
Зовнішній жорсткий диск WD Elements Desktop 10 TB (wdBWLG0100HBK) Elements | 10 474 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 10TB WD (WDBWLG0100HBK-EESN) | 11 027 грн. |
Жесткий диск Western Digital 10TB 3.5 USB 3.0 Elements Desktop WDBWLG0100H | 10 027 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 6 4 |
8 TB - вистачає на все, аби деяку годину не чистити, і зберігати все, що треба і не треба. громко працює Mykola Mazuryk: користуюся WD WDBWLG0080HBK кілька місяців |
Показано 1 з 12 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації WD Elements Desktop WDBWLG0100HBK
Ціни на WD Elements Desktop WDBWLG0100HBK |
---|---|---|---|---|
WD Elements Desktop WDBWLG0040HBK 4 ТБ USB 3.0 | від 4 499 грн. | 50 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0060HBK 6 ТБ | від 5 652 грн. | 56 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0080HBK 8 ТБ | від 7 090 грн. | 56 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0100HBK 10 ТБ | від 10 027 грн. | 40 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0120HBK 12 ТБ | від 10 506 грн. | 53 пропозиції | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0140HBK 14 ТБ | від 11 748 грн. | 42 пропозиції | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0160HBK 16 ТБ | від 12 850 грн. | 36 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0180HBK 18 ТБ | від 15 061 грн. | 25 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0200HBK 20 ТБ | від 19 360 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Стоїть на поличці, дзижчить при роботі, але не критично.
Швидкість зчитування та відгуку так собі проти SSD, але я знаю, для чого брав і що так буде – тому це не дратує.
Зовнішньо - маркий та глянцевий, стоїть вертикально на прогумованих ніжках, під'єднано до двох кабелів - живлення (блок живлення в комплекті), та USB 3 - теж у комплекті.
Який саме вінчестер усередині – не знаю. Ті завдання, для яких куплено цей HDD виконує.