Жорсткий диск WD My Book NEW WDBBGB0120HBK 12 ТБ
Відео 36Фото 4 |
WD My Book NEW WDBBGB0120HBK 12 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Book NEW WDBBGB0120HBK 12 ТБ
Усі ціни 51 →Зовнішній жорсткий диск 3.5" USB 12.0TB WD My Book Black (WDBBGB0120HBK-EE | 12 059 грн. |
Жесткий диск WD My Book Black 12.0TB 3.5" USB (WDBBGB0120HBK-EESN) WDBBGB0 | 11 130 грн. |
Жорсткий диск WD My Book 12 TB (WDBBGB0120HBK-EESN) | 12 767 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Wd My Book 12TB (WDBBGB0120HBK-EESN) | 11 225 грн. |
Внешний жесткий диск Wd My Book 12TB (WDBBGB0120HBK-EESN) | 11 118 грн. |
ще 20 пропозицій
8 терабайтів, гадаю, вистачити на багато години без необхідності шукати вільного місця. Можливо, не настільки мобільний, щоб кинути у кишеню чи невелику сумку, але для домашнього користування підійде. Об'єм У комплекті із диском йде блок живлення з китайською вилкою, без будь-якого перехідника, тому разом із покупкою диска треба брати і перехідник.
Також на жорсткому диску йшов якісь софт для роботи із диском. Пишу "якись", бо при інсталяції він бачив помилку і не встановився, тому використовую звичайним методом. Paul Rusak: користуюся WD WDBBGB0080HBK менше місяця |
Накопичувач рекомендую. Брав раніше 6 Гб варіант для серіалів. Користуюсь вже більше півроку, хороший стильний накопичувач. Швидкість, дизайн, відсутність шуму під час роботи Все подобається |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації WD My Book NEW WDBBGB0120HBK
Ціни на WD My Book NEW WDBBGB0120HBK |
---|---|---|---|---|
WD My Book NEW WDBBGB0030HBK 3 ТБ | від 8 610 грн. | 2 пропозиції | ||
WD My Book NEW WDBBGB0060HBK 6 ТБ | від 5 499 грн. | 45 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0080HBK 8 ТБ | від 7 592 грн. | 48 пропозицій | ||
WD My Book NEW WDBBGB0120HBK 12 ТБ | від 9 250 грн. | 52 пропозиції | ||
WD My Book NEW WDBBGB0140HBK 14 ТБ | від 11 931 грн. | 44 пропозиції | ||
WD My Book NEW WDBBGB0160HBK 16 ТБ | від 13 878 грн. | 53 пропозиції | ||
WD My Book NEW WDBBGB0180HBK 18 ТБ | від 16 455 грн. | 32 пропозиції | ||
WD My Book NEW WDBBGB0220HBK 22 ТБ | від 29 240 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо