Мангал / барбекю Weber Original Kettle 1341504
Відео 3Фото 4 |
Weber Original Kettle 1341504 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weber Original Kettle 1341504
Усі ціни 10 →Гриль угольный Weber Classic Kettle, 57 см 1341504 | 14 300 грн. |
Угольный гриль Weber One-Touch-Original 57 см черный 1341504 | 14 299 грн. |
Угольный гриль Weber One-Touch Original 57 см 1341504 | 14 299 грн. |
Гриль вугільний Weber Classic Kettle 57см, чорний 1341504 | 12 859 грн. |
Гриль угольный Weber One-Touch Original 57 см Black (1341504) | 14 299 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди