Рюкзак Wenger Console Cross Body Bag 8 л (605031)
Відео 1Фото 13 |
Wenger Console Cross Body Bag |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wenger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wenger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wenger Console Cross Body Bag 8 л
Усі ціни 7 →Рюкзак-слінг WENGER Console Cross Body Bag, вугільно-сірий (605029) | 1 449 грн. |
Рюкзак-слінг WENGER Console Cross Body Bag, вугільно-сірий (605029) | 1 449 грн. |
Рюкзак для ноутбука Wenger Console Cross Body Bag Grey (605029) 605029 | 1 449 грн. |
Wenger Console Cross Body Bag (605029) 605029 | 1 449 грн. |
Міський рюкзак-слинг Wenger Console Cross Body Bag Вугільно-сірий 8л (6050 | 1 449 грн. |
Рюкзак-слінг, Wenger Console Cross Body Bag, сірий | 1 869 грн. |
Рюкзак-слінг, Wenger Console Cross Body Bag, сірий | 1 855 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →