Рюкзак 5.11 LV 10 13 л
Відео 3Фото 19 |
5.11 LV 10 |
|
Можлива інтеграція з рюкзаком Rush 72 із серії «Rush» (можливість пристібання до рюкзака з фронтальної сторони).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 5.11 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 5.11.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 5.11 LV 10 13 л
Усі ціни 10 →Cумка-рюкзак однолямочна 5.11 Tactical LV10 2.0 56701-545 Turbulence (2000 | 5 688 грн. |
Cумка-рюкзак однолямочна 5.11 Tactical LV10 2.0 56701-256 Python (20009805 | 5 688 грн. |
Cумка-рюкзак однолямочна 5.11 Tactical LV10 2.0 56701-019 Black (200098059 | 5 688 грн. |
Cумка-рюкзак однолямочна 5.11 Tactical LV10 2.0 56701-042 Iron Grey (20009 | 5 688 грн. |
Cумка-рюкзак однолямочна 5.11 Tactical LV10 2.0 Iron Grey (56701-042) | 5 688 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →