Секатор Werk 81020 (107700)
Фото 7 |
Werk 81020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Werk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Werk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Werk 81020
Секатор садовий з храповим механізмом Werk 200 мм 81020 | 290 грн. |
Секатор садовий Werk 81020 з храповим механізмом 200 мм | 381 грн. |
Ручний секатор Werk, 200мм (81020) | 369 грн. |
Секатор садовий Werk 200 мм 81020 з храповим механізмом (107700) | 294 грн. |
Секатор садовий 200мм з храповим механізмом WERK (арт.81020) | 355 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →