Секатор Master Tool 14-6118
Фото 6 |
Master Tool 14-6118 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-6118
Усі ціни 11 →Секатор MASTERTOOL (14-6118) | 277 грн. |
Секатор садовий Mastertool з храповим механізмом 185 мм (14-6118) | 277 грн. |
Сікатор садовий з храповим механізмом MasterTool GM 185 мм, ручки AL + TPR | 277 грн. |
Секатор садовий MASTERTOOL з храповим механізмом 185 мм ручки AL+TPR лезо | 286 грн. |
Секатор садовий MASTERTOOL з храповим механізмом 185 мм ручки AL+TPR лезо | 281 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →