Сходи Intertool LT-0312 789 см
Intertool LT-0312 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-0312 789 см
Усі ціни 12 →Лестница Intertool LT-0312 | 7 222 грн. |
Intertool Intertool LT-0312 122216 | 8 999 грн. |
Драбина алюмінієва INTERTOOL LT-0312 | 7 180 грн. |
Сходи трисекційні розкладні Intertool 3х12 (LT-0312) | 8 099 грн. |
Драбина Intertool LT-0312 (36 щаблів) | 8 999 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →