Зимова шина West Lake SW608 215/60 R16 99H
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
West Lake SW608 215/60 R16 99H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог West Lake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі West Lake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити West Lake SW608 215/60 R16 99H
Шини WestLake SW608 215/60 R16 99H XL | 4 032 грн. |
Westlake SW608 (215/60R16 99H) | 2 678 грн. |
WestLake SW608 Snowmaster 215/60 R16 99H XL | 2 700 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →