Літня шина West Lake Z107 195/55 R16 87H
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
West Lake Z107 195/55 R16 87H 195/55 R16 87 H 195/55 R16 87 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог West Lake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі West Lake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити West Lake Z107 195/55 R16 87H
WestLake ZuperEco Z107 195/55 R16 87H | 3 414 грн. |
Шини WestLake ZuperEco Z-107 195/55 R16 87H | 3 777 грн. |
Westlake ZUPERECO Z-107 195/55 R16 87H | 2 889 грн. |
Відеоогляди
Модификації West Lake Z107 195/55 R16 87H
Ціни на West Lake Z107 195/55 R16 87H |
---|---|---|---|---|
West Lake Z107 195/55 R16 87H | від 2 889 грн. | 3 пропозиції | ||
West Lake Z107 195/55 R16 87V | від 2 585 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →