Літня шина Continental ContiEcoContact 5 195/55 R16 87H
Відео 9Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiEcoContact 5 195/55 R16 87H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiEcoContact 5 195/55 R16 87H
Усі ціни 9 →Шина Continental ContiEcoContact 5 195/55 R16 87H | 3 590 грн. |
Continental ContiEcoContact 5 195/55 R16 87H | 2 541 грн. |
Continental ContiEcoContact 5 195/55 R16 87H | 2 589 грн. |
CONTINENTAL ContiEcoContact 5 195/55R16 87H | 4 981 грн. |
Continental ContiEcoContact 5 195/55 R16 87H | 2 589 грн. |
ще 4 пропозиції
3 3 5 20 |
Витрата не зростає, але ціна не виправдовує якість. Після місяця бічний поріз, зрештою на зад поставив і там вона ходить 3 рік. Не раджу. Вага хороша до 6 кг. Накат хороший. Боковина слабка, через місяць поріз. Шумлять. Після 3 років балансування погане, багато грузиків. Игорь Малко: користуюся Continental ContiEcoContact 5 165/70 R14 85T більше року |
Показано 1 з 35 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiEcoContact 5 195/55 R16 87H
Ціни на Continental ContiEcoContact 5 195/55 R16 87H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiEcoContact 5 195/55 R16 87H | від 2 541 грн. | 9 пропозицій | ||
Continental ContiEcoContact 5 195/55 R16 91H | від 3 601 грн. | 18 пропозицій | ||
Continental ContiEcoContact 5 195/55 R16 91V | від 2 895 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →