Літня шина Uniroyal RainSport 5 195/55 R16 87H
Відео 24Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Uniroyal RainSport 5 195/55 R16 87H 195/55 R16 87 H 195/55 R16 91 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniroyal RainSport 5 195/55 R16 87H
Усі ціни 37 →Шина Uniroyal Rain Sport 5 195/55 R16 87H | 3 170 грн. |
Uniroyal RainSport 5 195/55 R16 87H | 3 357 грн. |
Uniroyal RainSport 5 (195/55R16 87H) | 3 162 грн. |
Uniroyal RainSport 5 195/55 R16 87H | 3 270 грн. |
Uniroyal RainSport 5 195/55 R16 87H | 3 300 грн. |
ще 20 пропозицій
"Нормальні шини за гарною ціною. Це мій не перший комплект цього виробника, але ця модель просто хороша, не більше. Я розумію, що це не найдорожча гума, тому претендувати на оцінку «відмінно» вона не може, але все ж таки бувало і краще. Так, вона м'яка, ям не відчувається, амортизація відмінна, ковтає вибоїни тільки так. Але з іншого боку ця сама м'якість і є її косяком. Не встигаю грижі «лікувати». м'яка Другу пошкодив про нерівний край асфальту на трасі Мене до цього теж стояв м'який комплект, але не настільки ж. Поворот теж веде себе впевнено, але ця м'якість ... Імовірно, в цьому і криється причина швидкого зносу протектора. ні, але знос і їх чутливість до пов редінням - це бляха м'яка, відмінне зчеплення з поверхнею дороги схильна до пошкоджень Ruslan: користуюся Uniroyal RainSport 5 205/55 R16 91H кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Uniroyal RainSport 5 195/55 R16 87H
Ціни на Uniroyal RainSport 5 195/55 R16 87H |
---|---|---|---|---|
Uniroyal RainSport 5 195/55 R16 87H | від 3 162 грн. | 38 пропозицій | ||
Uniroyal RainSport 5 195/55 R16 91V | від 4 543 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →