Літня шина West Lake Z107 235/45 R17 97W
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
West Lake Z107 235/45 R17 97W 235/45 R17 97 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог West Lake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі West Lake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити West Lake Z107 235/45 R17 97W
WestLake ZuperEco Z107 235/45 R17 97W | 3 681 грн. |
Шини WestLake ZuperEco Z-107 235/45 ZR17 97W XL | 3 645 грн. |
Westlake ZUPERECO Z-107 235/45 R17 97W XL | 3 108 грн. |
Відеоогляди
Модификації West Lake Z107 235/45 R17 97W
Ціни на West Lake Z107 235/45 R17 97W |
---|---|---|---|---|
West Lake Z107 235/45 R17 97W | від 3 108 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →