Літня шина Petlas Velox Sport PT741 235/45 R17 97W
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas Velox Sport PT741 235/45 R17 97W 235/45 R17 97 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Velox Sport PT741 235/45 R17 97W
Усі ціни 35 →Шина Petlas Velox Sport PT741 235/45 R17 97W XL | 2 975 грн. |
Petlas Velox Sport PT741 235/45 ZR17 97W XL | 2 993 грн. |
Petlas Velox Sport PT741 (235/45R17 97W) | 2 930 грн. |
Petlas Velox Sport PT741 235/45 R17 97W XL | 3 040 грн. |
Petlas Velox Sport PT741 235/45 R17 97W | 3 383 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Petlas Velox Sport PT741 235/45 R17 97W
Ціни на Petlas Velox Sport PT741 235/45 R17 97W |
---|---|---|---|---|
Petlas Velox Sport PT741 235/45 R17 97W | від 2 867 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →