Всесезонна шина West Lake Z401 215/60 R16 99V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
West Lake Z401 215/60 R16 99V 215/60 R16 99 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог West Lake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі West Lake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити West Lake Z401 215/60 R16 99V
Усі ціни 7 →Westlake Z-401 215/60 R16 99V (9075699141) | 3 520 грн. |
WestLake All Seasons Elite Z-401 215/60 R16 99V | 3 774 грн. |
Шини WestLake All Season Elite Z-401 215/60 R16 99V XL | 3 603 грн. |
Westlake Z-401 3PMSF 215/60 R16 99V XL | 3 239 грн. |
Westlake Z-401 All season Elite 215/60 R16 99V 2261 | 3 426 грн. |
Westlake Z-401 All season Elite 215/60 R16 99V | 3 663 грн. |
WestLake ALL SEASONS ELITE Z-401 215/60 R16 99V (7045159002) | 3 070 грн. |
Відеоогляди
Модификації West Lake Z401 215/60 R16 99V
Ціни на West Lake Z401 215/60 R16 99V |
---|---|---|---|---|
West Lake Z401 215/60 R16 99V | від 3 070 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →