Всесезонна шина Nitto NT421Q 215/60 R16 99V
Відео 3Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nitto NT421Q 215/60 R16 99V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nitto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nitto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nitto NT421Q 215/60 R16 99V
Усі ціни 38 →Nitto NT421Q 215/60 R16 99V XL | 3 602 грн. |
Nitto NT421Q 215/60 R16 99V XL | 3 440 грн. |
Nitto NT421a 215/60 R16 99V XL | 3 307 грн. |
Nitto NT421Q 215/60 R16 99V XL | 3 703 грн. |
Nitto NT421A (215/60R16 99V) | 3 454 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →