Душова система WEZER PRO17B-02
WEZER PRO17B-02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WEZER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WEZER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WEZER PRO17B-02
Усі ціни 25 →Душова система прихованого монтажу WEZER із верхнім душем із нержавіючої с | 5 592 грн. |
Вбудована душова система WEZER PRO17B-02, вилив - перемикач на лійку, 2-фу | 5 312 грн. |
Душевой гарнитур WEZER PRO17B-02 | 5 033 грн. |
Душевая система скрытого монтажа Wezer PRO17B-02-BLACK, нержавеющая сталь, | 6 558 грн. |
Вбудована душова система WEZER PRO17B-02 | 5 592 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →