Душова система WEZER EKO17A-01
Фото 6 |
WEZER EKO17A-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WEZER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WEZER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WEZER EKO17A-01
Душова система прихованого монтажу WEZER із верхнім душем із нержавіючої с | 2 307 грн. |
Вбудована душова система WEZER EKO17A-01, нержавіюча сталь 1044059 | 2 307 грн. |
Душевой гарнитур WEZER EKO17A-01 | 2 076 грн. |
Душевая система скрытого монтажа Wezer EKO17A-01, нержавеющая сталь | 2 307 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →