Душова система WEZER EKO16C-01
WEZER EKO16C-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WEZER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WEZER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WEZER EKO16C-01
Душова система WEZER із верхнім душем із нержавіючої сталі сатин EKO16C-01 | 2 130 грн. |
Душева система WEZER EKO16C-01, нержавіюча сталь 1038942 | 2 024 грн. |
Душевая система Wezer EKO16C-01, нержавеющая сталь | 1 811 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →