Душова система WEZER PRO16-02
Фото 7 |
WEZER PRO16-02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WEZER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WEZER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WEZER PRO16-02
Усі ціни 25 →Душова система WEZER із верхнім душем та виливом із нержавіючої сталі чорн | 5 844 грн. |
Душева система WEZER PRO16-02, поворотний вилив - перемикач на лійку/душ, | 3 799 грн. |
Душевой гарнитур WEZER PRO16-02-BLACK | 5 260 грн. |
Душевая система Wezer PRO16-02-BLACK, излив - переключатель на лейку, 3-фу | 5 844 грн. |
Душова система Wezer PRO16-02-BLACK | 5 844 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →