Витяжка Whirlpool AKR 750 GK чорний
Фото 5 |
Whirlpool AKR 750 GK чорний 2020 рік бежевий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool AKR 750 GK чорний
Усі ціни 22 →Whirlpool AKR750GK | 5 445 грн. |
Витяжка телескопічна Whirlpool Akr 750 GK | 4 380 грн. |
Вытяжка Whirlpool Akr 750 Gk | 6 033 грн. |
WHIRLPOOL AKR750GK | 5 999 грн. |
Whirlpool AKR 750 GK | 3 960 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Whirlpool AKR 750 GK
Ціни на Whirlpool AKR 750 GK |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKR 750 G SD бежевий | від 4 320 грн. | 7 пропозицій | ||
Whirlpool AKR 750 GK чорний | від 3 960 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →